лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Криптографія з відкритим ключем. що використовується в поштових сертифікатах s'mime відноситься до типу архітектури, яка використовує пару ключів для шифрування і дешифрування даних. Один з двох ключів є відкритим, і будь-хто може використовувати його для шифрування повідомлення власника самого ключа. Зашифроване повідомлення відправляється, і одержувач використовує закритий ключ для його розшифровки. Криптографія з відкритим ключем називається асиметричною криптографією, оскільки вона використовує два різних ключі. Криптографія поштових s'mime сертифікатів з відкритим ключем використовується в різних областях, оскільки вона здатна задовольнити такі потреби як конфіденційність, завдяки функціонуючому механізму шифрування і розподілу ключів і безвідмовність, за допомогою цифрових підписів. Цифровий підпис - це протокол, який має те ж значення, що і справжній підпис, оскільки відправник може прикріпити марку, яка однозначно вказує, як повідомлення було створено конкретною особою. Цифровий підпис також може гарантувати, що повідомлення не було змінено при передачі.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua