лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Code Signing сертифікати для підпису програм

лого DigiCert code sign сертифікатаDigiCert

кількість сертифікатів: 2 шт.

ID Сертифікат Ціна / рік Купити
id 370ev id370ev DigiCert-VIP Code Signing EV 26 562 грн.
50 464 грн.
id 470ov id470ov DigiCert Code Signing OV 18 962 грн.
36 024 грн.

Сертифікати для підпису коду компанії використовуються розробниками на всіх платформах для цифрового підписування додатків і програм, які розповсюджуються через Інтернет. Якщо програма не захищена сертифікатом CodeSign, користувач не знає, чи можна їй довіряти. Тому він може скасувати установку програми і спробувати знайти аналогічні програми, які захищені сертифікатом.

В умовах жорсткої конкуренції Інтернет-ринку, сприяючи поширенню вашого програмного забезпечення, вам необхідно забезпечити контроль за його цілісністю за межами вашого власного сайту. Маркетингові та рекламні можливості дозволяють поширювати ваш програмний продукт через третіх осіб - посередників, реселерів, через філії, відділення, дзеркала вашого сайту і багато іншого. Як зберегти контроль над цілісністю коду? Як переконати клієнтів, щоб вони не скачували підроблені або зламані версії вашого продукту?

CodeSigning сертифікат для підписання ваших програмних продуктів захищає бренди і гарантує вашим клієнтам по всьому світу, що програми, які вони завантажують, є справжніми.